Zahradní slavnosti

19. června 2011 v 16:58 | Mgr. K. Prucková |  školní rok 2010/2011
V sobotu 18. června, kdy naše škola slavila 70. výročí otevření nové školní budovy, se odpoledne sešli bývalí i současní žáci, učitelé a rodiče na tradičních Zahradních slavnostech.
Tentokrát byl celý program Zahradních slavností věnovaný Hané, tedy tématu celoročního projektu žáků 1. stupně. Představili se v něm nejen švarné Hanačky, ale i malí Hanáci. Pepek z Hané proplouval s písní skupiny Stracené ráj celým světem a držel se hesla "...ať se plaviš po mořo, ať seš doma na Hané, pamatuj, že Hanákovi se nic zliho nestane...". Malí předvedli krásné vystoupení, plné rytmu, zpěvu a libozuvučné hanáčtiny, všichni přítomní obdivovali jejich kostýmy a celý nápad programu. Žáci druhého stupně doplnili jejich vystoupení malou scénkou jedné ze známých senických pověstí a závěr programu patřil žákům deváté třídy, kteří se přítomným představili a prozradili jim svoje budoucí plány.
Počasí nám moc nepřálo, proto uničovská skupina Fofrovanka na parketu dlouho nezůstala, ale těm, kteří neutekli domů, vynahradila večer bezvadnou náladou při kytaře.
Za příjemné odpoledne můžeme tedy poděkovat nejen těmto hudebníkům, ale především všem učitelům a žákům, kteří se na přípravě tohoto programu podíleli, tak především těm rodičům, kteří se postarali o to, aby všichni kolem měli co jíst, pít a mohli se nerušeně bavit. Všem moc a moc díky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Balu Balu | E-mail | Web | 29. září 2011 v 17:21 | Reagovat

Super, tenhle blog je celkem zajímavej. Jdu ještě něco počíst....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama